Jak wykonać anonimowy zakup srebra lub złota?

Anonimowy zakup złota – dyskretny i bezpieczny sposób na inwestycję kapitału

Bardzo wiele osób decydujących się na inwestycje w metale szlachetne dużą wagę przywiązuje do zachowania swojej anonimowości. Powody, które kierują takim postępowaniem są różne – czasem jest to obawa przed kradzieżą danych osobowych z systemu informatycznego sprzedawcy, a niekiedy również chęć zabezpieczenia nabytych kruszców przed konfiskatą przez aparat państwowy. Co prawda ten drugi scenariusz jest mało prawdopodobny, jednak może się w przyszłości zdarzyć. W przypadku zakupu monet, sztabek, czy innych produktów inwestycyjnych koszt transakcji bywa bardzo wysoki i niekiedy pochłania całe oszczędności życia. W takich sytuacjach warto zadbać o bezpieczeństwo gromadzonego przez lata kapitału i dołożyć wszelkich starań, aby wyeliminować najmniejsze nawet ryzyko.


Poniżej znajdziecie Państwo procedurę zakupu towaru  do różnowartości 15 000 Euro, zapewniającą 100% anonimowości:


1. Należy otworzyć konto w serwisie 79element, podając fikcyjne dane osobowe, np. James Bond, Donald Tusk albo Angela Merkel. Należy jednak pamiętać, by podać poprawny adres e-mail i właściwy numer telefonu.

2. Składa się zamówienie, wybierając jako sposób płatności: przelew bankowy, a jako sposób dostawy: paczkomaty. System prosi o wybór paczkomatu – należy wybrać dogodną dla siebie lokalizację.

3. E-mailowo otrzymuje się kopię zamówienia, z kwotą do zapłaty i numerem konta.

4. Należy udać się na pocztę i dokonać płatności za zamówienie. Jako dane wpłacającego podaje się wymyślone wcześniej dane osobowe, a tytule numer zamówienia.

5. O kolejnych etapach realizacji zamówienia i dostawie przesyłki do paczkomatu, Klienci informowani są e-mailowo.

6. Odbiór przesyłki z paczkomatu jest możliwy przez dowolną osobę, po wprowadzeniu hasła otrzymanego SMS-em i e-mailem.

Sprawnie i bezpiecznie

Jak widać, cały proces anonimowego zakupu złota na naszym serwisie nie należy do skomplikowanych. Wystarczy tylko stosować się ściśle do podanych wyżej wskazówek i co najważniejsze – pamiętać o podaniu podczas rejestracji prawdziwego adresu mailowego oraz numeru telefonu. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązanie w pełni odpowiada na oczekiwania naszych Klientów z zakresu bezpieczeństwa i dyskrecji dokonywanych transakcji. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami drogą telefoniczną bądź mailową. Chętnie wyjaśnią oni wszelkie kwestie dotyczące anonimowego zakupu naszych produktów. Zapraszamy.