Usługa przechowywania informacji

Powiększ

99,00 zł

Usługa przeznaczona jest dla osób, które starannie ukryły kruszce lub inne kosztowności i nie chcą ryzykować sytuacji, w której wraz z nagłą śmiercią zabierają do grobu wiedzę o miejscu ukrycia walorów. Ma to chronić spadkobierców naszych klientów przed sytuacją, w której na przykład sprzedają nieruchomość wraz ze złotem zamurowanym w ścianie.

Usługa polega wysłaniu klientowi koperty bezpiecznej, w której umieszcza on kartkę z informacją, nośnik danych, testament, itp. Koperta odsyłana jest do naszej firmy wraz z numerem telefonu klienta i spadkobiercy.

W każdy pierwszy dzień roboczy stycznia i w każdy pierwszy dzień roboczy czerwca dzwonimy do klienta. Gdy nie się do niego dodzwonić ponawiamy próby po tygodniu i po dwóch tygodniach. Gdy to się nie uda, kontaktuje się ze spadkobiercą w celu zaaranżowania przekazania koperty.

Zwracamy uwagę, że dla dodatkowego bezpieczeństwa klienta, informacja w kopercie musi być niezrozumiała dla osób postronnych, na przykład "Marysiu, zajrzyj pod to miejsce, gdzie spał Tito".

Koszt usługi wynosi 99 złotych za pierwszy rok (od dnia wykupienia usługi do końca roku kalendarzowego) oraz 99 złotych za każdy kolejny rok. Usługę można połączyć z usługą przechowywania kruszcu.

Napisz swoją opinię

Usługa przechowywania informacji

Usługa przechowywania informacji