Usługa przechowywania kruszcu

Powiększ

99,00 zł

Usługa przeznaczona jest dla osób, które chcą zlecić naszej firmie przechowywanie posiadanych kruszców, ponieważ nie chcą ryzykować przechowywania ich na własną rękę, na przykład w domu. W ramach usługi zakupione kruszce pakowane są do koperty bezpiecznej i przechowywane w sejfie bankowym. Właściciel może również upoważnić jedną osobę do odbioru zdeponowanych walorów.

Podkreślić należy, że nasza firma przechowuje złoto w sposób sortowany - kruszec każdego klienta jest przechowywany osobno. Większość konkurencyjnych firm przechowuje kruszce w sposób niesortowany, czyli nie wydzielają kruszców klientów z ogólnej puli kruszców używanych do celów handlowych. Takie obracanie kruszcem nienależącym do firmy rodzi ryzyko, że kruszce klientów zostaną zdefraudowane.

Koszt usługi wynosi 99 złotych za pierwszy rok (od dnia wykupienia usługi do końca roku kalendarzowego) oraz 99 złotych za każdy kolejny rok. Usługę można połączyć z usługą przechowywania informacji.

Uwaga, z racji dużej objętości srebra inwestycyjnego usługa przeznaczona jest wyłącznie do platyny i złota, w ilości nie przekraczającej 100 oz.

Napisz swoją opinię

Usługa przechowywania kruszcu

Usługa przechowywania kruszcu