Kontakt z 79th element

Obsługa Sklepu Internetowego
79th Element Sp. z o.o.

Plac Wolności 7/103
50-529 Wrocław 


79th Element Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych dilerów metali szlachetnych w kraju. Firma działa na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Niemiec, Czech, Białorusi i Polski.

Dyrektorem jest Przemysław Słomski, autor cenionego bloga ekonomicznego slomski.us, od niespełna dekady trafnie komentujący istotne wydarzenia gospodarcze w Polsce i na świecie. Jego wiedza oraz praktyczna znajomość sektora sprawiły, że – jako jedna z nielicznych osób w Polsce – przewidział tak znaczące momenty dla rynku jak m.in. ostatni krach giełdowy, recesje w USA czy amerykańską bańkę spekulacyjną.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonały poziom świadczonych usług, potwierdzony stale wzrastającym gronem zadowolonych klientów, są gwarancją rzetelności i wiarygodności 79th Element Sp. z o.o.

Nasza firma jest koncesjonowanym sprzedawcą złota inwestycyjnego, pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego. Numer wpisu do rejestru działaności kantorowej: 16335.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 09.00-17.00, pod numerem telefonu: 570 797 979. Zachęcamy również do kontaktu e-mailowego: 

[email protected]

DLA MEDIÓW:
Do pobrania:
logo + informacje o firmie