O firmie 79th element

Kupując metale inwestycyjne warto zainteresować się, kto stoi za tym przedsięwzięciem. Do dilera kruszców klient musi mieć pełne zaufanie - wysyła mu swoje ciężko zarobione pieniądze i liczy na otrzymanie oryginalnego towaru. Dlatego należy unikać wszelkiego rodzaju 'skarbnic' czy 'mennic', szczególnie jeżeli oferują odroczoną dostawę, która może w ogóle nie dojść do skutku.

Warto wybrać sprawdzoną firmę, taką jak 79th Element. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych dilerów metali szlachetnych w kraju, działamy od 2009 roku. Prowadzimy zarówno skup, jak i sprzedaż produktów inwestycyjnych takich jak złoto, srebro, ale także pallad lub platyna, z gwarancją autentyczności.

Rzetelność każdej transakcji gwarantuje Przemysława Słomskiego, autora cenionego bloga ekonomicznego slomski.us, który od niespełna dekady trafnie komentuje istotne wydarzenia gospodarcze w Polsce i na świecie. Jego wiedza oraz praktyczna znajomość sektora sprawiły, że – jako jedna z nielicznych osób w Polsce – przewidział tak znaczące momenty dla rynku jak m.in. ostatni krach giełdowy, recesje w USA czy amerykańską bańkę spekulacyjną.

Naszą ideą jest edukacja społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa finansowego. Zależy nam, by Polacy wiedzieli, jak skutecznie chronić swój kapitał przed nasilającą się inflacją i jak rozsądnie go gromadzić. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonały poziom świadczonych usług, potwierdzony stale wzrastającym gronem zadowolonych klientów, są gwarancją rzetelności i wiarygodności 79th Element.

Przemysław Słomski

Absolwent Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (2000) oraz Podyplomowego Studium Menadżerskiego MBA Szkoły Głównej Handlowej (2002). Pracował m.in. jako niezależny ekspert finansowy w USA, doradzając zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W Europie doradzał firmie ProAurum w zakresie ekspansji na rynki wschodzące.

Karolina Zielonko

Z wykształcenia jest ekonomistą o specjalności rachunkowość i finanse, aktualnie poszerza kwalifikacje na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Wyższej Szkoły Ekonomicznej we Wrocławiu. Od początku kariery zawodowej prowadziła własną działalność gospodarczą, poznając rynek pracy od strony księgowo-prawnej, zdobywając przy tym doświadczenie potrzebne przedsiębiorcy i doskonaląc umiejętności managerskie. Pierwsze kroki w branży stawiała jako niezależny doradca firmy Ekka Gold, dystrybuującej złoto i srebro inwestycyjne na terenie Czech.

Dane firmy:
79th Element Sp. z o.o.
ul. Kobierzycka 10
52-317 Wrocław
NIP 8952022042
REGON: 022155599
KRS: 0000465366
Kapitał zakładowy 100 000 zł wpłacony w całości