Oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Kierownik sklepu internetowego (branża: biżuteria, kruszce inwestycyjne)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Budowanie strategii sprzedaży oraz strategii marketingowej
  • Zarządzanie rozwojem sklepu internetowego zgodnie z przyjętą strategią
  • Prowadzenie bieżącej sprzedaży w sklepie internetowym
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i marketingowymi sklepu internetowego we współpracy ze specjalistą SEO
  • Obsługa zamówień i komunikacja z klientami
  • Tworzenie bloga oraz opisów produktów
  • Prowadzenie mediów społecznościowych
  • Monitoring działań podejmowanych przez firmy konkurencyjne
    Bieżąca współpraca z kontrahentami
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego w branży biżuteria, kruszce inwestycyjne, poparte udokumentowanymi sukcesami
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na przetłumaczenie opisów produktów
  • Aktualna wiedza o mechanizmach pozycjonowania stron internetowych
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Szeroka wiedza z zakresu zagadnień e-commerce i e-marketing, podążanie za obowiązującymi trendami
  • Znajomość obsługi sklepu internetowego
  • Posiadanie dobrego warsztatu pisarskiego
  • Samodzielności i nastawienia na realizację celów

 Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w firmie przyjaznej osobom wychowującym dzieci
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyboru formy prawnej współpracy
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Pracę w miłej atmosferze i młodym zespole bez konfliktów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: