Rafinacja złota 1 gram

Powiększ

Przedmiotem usługi jest rafinacja złomu złota do postaci sztabek o wadze 1 grama. Klient przekazuje naszej firmie złom próby 585 o wadze 2,5 gram na każdą sztabkę 1 gramową. W przypadku złomu o innej próbie dokonywane jest przeliczenie na próbę 585. Klient nie ponosi żadnego kosztu usługi.

Więcej szczegółów

0,00 zł

Rafinacja złota na sztabki o wadze 1 gram

Nabywanie złota cieszy się coraz większym zainteresowaniem i nie ma w tym nic dziwnego – kruszec ten od wieków uznawany jest za najbardziej cenny. Posiadanie złotych sztabek to pewność, że gromadzone przez wiele lat oszczędności pozostają bezpieczne – niezależnie od kryzysu gospodarczego, bankructwa państwa, czy też inflacji. Niektórzy decydują się na zakup tego kruszcu w celach inwestycyjnych, zaś inni właśnie w ten sposób chcą przechowywać swoje pieniądze ze względu na brak zaufania do banków i oferowanych przez nie kont.

Lokata kapitału w metalach szlachetnych uważana jest przez coraz liczniejszą grupę osób za korzystniejsze finansowo rozwiązanie, niż tradycyjne sposoby pomnażania majątku, jakie oferują różnego rodzaju instytucje finansowe. Aby osiągnąć zamierzony efekt, należy śledzić zmiany cen tego kruszcu i sprzedawać posiadane zbiory, kiedy wartość złota rośnie. Oczywiście nie mniej istotne jest także nabywanie metali szlachetnych po atrakcyjnych cenach. Zdarza się też, że osoby zainteresowane inwestycjami w złoto decydują się na rafinację złomu - jest to doskonały pomysł, aby rozpocząć swoją przygodę z tego typu lokatami kapitału.

Przetop złotego złomu – czy to się opłaca?

Wiele osób planujących inwestowanie w złoto i sprzedawanie tego kruszcu po wyższej cenie decyduje się na kupno sztabek bądź monet. Często jednak zapominają oni o rafinacji złota ze złomu, a więc z uszkodzonej biżuterii czy też innych elementów ozdobnych. Planując skorzystanie z takiego rozwiązania z całą pewnością należy udać się do specjalistów oferujących przetop złomu. O wyborze konkretnej firmy zazwyczaj decyduje cena usługi, a ta nierzadko zależna jest od ilości posiadanego kruszcu – im więcej złota dostarcza Klient, tym mniej zapłacić będzie musiał za rafinację. 

Sztabki złota ze złomu

Osoby, które poszukują firmy zajmującej się przetapianiem złomu z metali szlachetnych, z pewnością zainteresuje nasza oferta. Decydując się na nią Klienci mogą otrzymać z dostarczonego złota sztabki o wadze 1 grama.

Aby uzyskać ten produkt należy przekazać do naszej firmy 2,5 grama złomu próby 585. W razie gdyby złom miał inną próbę, dokonywane jest przeliczenie na próbę 585. Darmowa usługa rafinacji złomu sprawia, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna na rynku. Osoby posiadające zdekompletowaną lub uszkodzoną biżuterię, której nie można naprawić, oraz inne elementy ze złota z pewnością powinny rozważyć to rozwiązanie. Sztabki wykonane z metali szlachetnych nierzadko postrzegane są jako bezpieczna forma zabezpieczenia posiadanych środków pieniężnych.

Złoto z całą pewnością należy do najbardziej wartościowych kruszców, dlatego warto gromadzić jak najwięcej wyrobów z tego metalu. Rafinacja złomu zlecona naszej firmie to najłatwiejszy i najtańszy sposób, aby zapoczątkować całą kolekcję tego typu produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Napisz swoją opinię

Rafinacja złota 1 gram

Rafinacja złota 1 gram

Przedmiotem usługi jest rafinacja złomu złota do postaci sztabek o wadze 1 grama. Klient przekazuje naszej firmie złom próby 585 o wadze 2,5 gram na każdą sztabkę 1 gramową. W przypadku złomu o innej próbie dokonywane jest przeliczenie na próbę 585. Klient nie ponosi żadnego kosztu usługi.