SPRAWDŹ AKTUALNE CENY SKUPU NA NASZEJ STRONIE

Zasady skupu złota, srebra i innych metali szlachetnych

Prowadzimy skup produktów inwestycyjnych z metali szlachetnych od ręki. Wycena zależy od stanu zachowania produktów i aktualnej sytuacji rynkowej i jest dostępna na dedykowanej stronie internetowej.

Skup prowadzimy głównie wysyłkowo, analogicznie do sprzedaży wysyłkowej, jaką prowadzimy. Klient wysyła monety do naszej siedziby, dokonujemy wyceny w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki, a następnie zlecamy przelew na wskazany rachunek bankowy.

Istnieje także możliwość dokonania transakcji na miejscu, w siedzibie firmy we Wrocławiu bądź w oddziałach w Warszawie, Katowicach lub Gdańsku. Klient dostarcza osobiście monety i na miejscu dokonuje transakcji. Płatność dokonywana jest gotówką lub przelewem, jako że niektórzy klienci nie chcą dokonywać wysyłki złota, a zarazem poruszać się z dużą ilością gotówki przy sobie. W tej procedurze wskazane jest wcześniejsze umówienie.

Komis

W przypadku produktów kolekcjonerskich i rzadkich proponujemy przyjęcie monet w komis. Wówczas umieszczamy je w sklepie internetowym na umówiony okres i wypłacamy należność po sfinalizowaniu sprzedaży.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące prowadzonego przez nas skupu kruszców.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny