Sztabka srebra inwestycyjnego 1kg Heraeus / DODUCO

Powiększ

Sztabka srebra zawierająca 1000 gramów (32,15 uncji) czystego srebra o próbie 999. Stan menniczy, oryginalnie zafoliowana. Wysyłamy sztabki wyprodukowane przez mennice RMC, Heraeus lub Umicore, w zależności od dostępności na rynku. Zdjęcie poglądowe.

Więcej szczegółów

4 338,00 zł

  • Próba 999
  • Waga 1000 g
  • Kraj pochodzenia Niemcy

Inwestycja w srebro należy do najbardziej bezpiecznych w niepewnych czasach, stąd też chętnie wybierana jest przez coraz większą grupę osób poszukujących rentownej lokaty kapitału. Zakup sztabki srebra 1 kg Heraeus stanowi też ciekawą alternatywę dla tradycyjnych form inwestowania swoich oszczędności. Ze względu na fakt, że koszt wyprodukowania sztabek wykonanych ze srebra jest niższy od kosztu bicia monet, docenią je przede wszystkim osoby, którym zależy na każdej uncji kruszcu. Wielu znawców uważa inwestowanie w srebro za nie mniej korzystne od zakupu złotych sztabek. Zasoby srebra stopniowo się wyczerpują, a mimo to kruszec ten znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, stąd też kryje on w sobie duży potencjał inwestycyjny.

Jakość potwierdzona doświadczeniem

Heraeus to przedsiębiorstwo rodzinne z ugruntowaną pozycją na rynku metali szlachetnych, które swoją działalność prowadzi na całym świecie. Początki firmy sięgają 150 lat wstecz, a jej siedziba znajduje się we Frankfurcie nad Mennem. Akredytacja London Bullion Market Association, którą posiada przedsiębiorstwo Hareus, sprawia, że wszystkie oferowane przez nie produkty dopuszczone są do światowego obrotu. Sztabki srebra tej firmy stanowią więc bezpieczną lokatę kapitału dla wszystkich inwestorów, zarówno tych doświadczonych i planujących nieco zdywersyfikować swój portfel, jak i początkujących.

Srebro w atrakcyjnej cenie

Dostępna w naszym sklepie sztabka srebra wyprodukowana przez firmę Heraeus zawiera 1000 gram (32, 15uncji) czystego srebra próby 999. Produkt dostarczany jest do Klienta w stanie menniczym, w oryginalnym opakowaniu. Atrakcyjna cena sztabki oraz renoma producenta to gwarancja, że jej zakup będzie doskonałą inwestycją oszczędności nawet dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zakupem metali szlachetnych. Sztabka srebra o wadze 1 kg to również świetny pomysł na wyjątkowy prezent, który może stać się początkiem pokaźnej kolekcji wyrobów ze srebra, a jednocześnie stanowić będzie bezpieczną lokatę środków pieniężnych.

Dlaczego warto inwestować w srebro?

Chociaż złoto ciągle cieszy się dużą popularnością, coraz liczniejsi inwestorzy dostrzegają potencjał, jaki tkwi w srebrze. Ten szlachetny metal wykorzystywany jest w niezliczonych gałęziach przemysłu – znajduje zastosowanie podczas produkcji materiałów opatrunkowych, czy medycznych, oraz w kosmetologii, a elementy ze srebra można znaleźć m. in. w bateriach, filtrach do wody, komputerach, monitorach i telefonach komórkowych.

W praktyce oznacza to, że srebro z całą pewnością nie straci na swojej wartości, a zapotrzebowanie na ten kruszec nie będzie maleć. Osoby obawiające się lokat środków pieniężnych o wysokim ryzyku, lub też planujący nieco urozmaicić swój portfel inwestycyjny z pewnością powinni wziąć pod uwagę srebro – sztabki to nieco bardziej atrakcyjne finansowo rozwiązanie, niż monety wykonane z tego kruszcu, a jednocześnie nie mniej korzystny sposób zabezpieczenia kapitału. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie – gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Napisz swoją opinię

Sztabka srebra inwestycyjnego 1kg Heraeus / DODUCO

Sztabka srebra inwestycyjnego 1kg Heraeus / DODUCO

Sztabka srebra zawierająca 1000 gramów (32,15 uncji) czystego srebra o próbie 999. Stan menniczy, oryginalnie zafoliowana. Wysyłamy sztabki wyprodukowane przez mennice RMC, Heraeus lub Umicore, w zależności od dostępności na rynku. Zdjęcie poglądowe.