Terminy i koszty wysyłki

Firma 79th Element dokłada wszelkich starań, aby przesyłki były doręczone do naszych Klientów szybko i bezpiecznie. Specyfika branży metali szlachetnych wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, takimi jak ograniczone zapasy magazynowe i wysoka zmienność cen.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, by w naszym magazynie znajdowały się wszystkie oferowane produkty – wówczas zamówienia wysyłane są w terminie do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu Klienta. Jeśli aktualnie nie dysponujemy danym towarem w magazynie, czas realizacji wzrasta do 12 dni roboczych, zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie.


Preferowaną formą dostawy są paczkomaty firmy Inpost – urządzenia znajdujące się w kilkuset miejscach na terenie Polski, z których Klient może odebrać towar przez całą dobę. Przesyłki ubezpieczone są do kwoty 20 000 PLN i z naszego doświadczenia wynika, że usługa ta posiada najwyższą niezawodność spośród firm kurierskich w kraju. Koszt wysyłki – niezależnie od kwoty zamówienia – wynosi 15 PLN. Więcej o usłudze można znaleźć na stronie internetowej www.paczkomaty.pl.

Nasze produkty dostarczane są również przez firmę UPS. Koszt przesyłki ubezpieczonej na kwotę 40 000 PLN wynosi 30 PLN. Taka forma jest nieco szybsza, zalecana jest dla przesyłek o większej wartości oraz do miejscowości, w których nie są zainstalowane paczkomaty. Więcej informacji dostępnych jest na: www.ups.com/pl/plUWAGA: DARMOWA WYSYŁKA W RAMACH PROGRAMÓW PARTNERSKICH I PROMOCJI DOTYCZY PRZESYŁEK REALIZOWANYCH PRZEZ PACZKOMATY.