Terminy i koszty wysyłki

Mennica 79 Element Przemysław Słomski dokłada wszelkich starań, aby przesyłki były doręczone do naszych Klientów szybko i bezpiecznie. W przypadku zamówień z odbiorem osobistym, staramy się, by zamówione produkty były gotowe do odbioru w terminie od 24 godzin do 5 dni.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, by w naszym magazynie stale znajdowały się wystarczające ilości najpopularniejszych sztabek i monet inwestycyjnych, złotych i srebrnych, takich jak Krugerrand, Liść Klonowy, Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł czy Australijski Kangur. W ich przypadku zamówienia wysyłane są w terminie do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu Klienta.

Niektóre produkty są dostępne na zamówienie. Wówczas czas realizacji może wynosić do 10 dni roboczych.

W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia jest kluczowy dla Klienta, istnieje możliwość zapytania telefonicznego czy mailowego o dostępność danego waloru i czas realizacji zamówienia w przypadku złożenia zamówienia.

Domyślną formą wysyłki jest UPS. Wysyłka kosztuje 30 zł, a każda paczka jest ubezpieczona do kwoty 50 000 zł. W przypadku zakupu za wyższe kwoty, dzielimy wysyłkę na stosowną liczbę paczek. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy podpisaną umowę z UPS, dopuszczającą ubezpieczone przesyłanie kruszców za ich pośrednictwem.

Klienci mogą również wybrać wysyłkę paczkomatami firmy Inpost, w cenie 15 zł. Przesyłki są teoretycznie ubezpieczone do kwoty 20 000 zł, ale procedura uzyskiwania odszkodowania jest trudna, zatem Klienci wybierają przesyłkę paczkomatami na własną odpowiedzialność.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny